O mnie

00_Buda

RAFAŁ BUDA

Numer moich uprawnień z zakresu szacowania nieruchomości to 4905.

Wyceną nieruchomości zajmuję się od wielu lat. Od samego początku podchodzę do swoich obowiązków rzetelnie i starannie. Zdobyte przeze mnie uprawnienia zawodowe z zakresu szacowania nieruchomości pozwalają mi na określanie wartości nieruchomości, maszyn i urządzeń trwale związanych z gruntem, wyceny przedsiębiorstw, analiz rynku nieruchomości, analiz opłacalności projektów inwestycyjnych, a także efektywności inwestowania w nieruchomości.

W każdym przypadku kontrahenci mogą liczyć nie tylko na moją wiedzę teoretyczną, ale również umiejętności praktyczne, w tym znajomość najnowszych mechanizmów związanych z szacowaniem wartości. Przygotowywane przeze mnie dokumentacja spełnia wymogi formalne i merytoryczne określane przez przepisy prawne. To sprawia, że jestem idealnym partnerem dla wszystkich tych, którzy potrzebują wyceny zarówno dla własnych celów, jak również do dokumentacji biznesowej, finansowej, itp. Wszystkie opracowywane przeze mnie dokumenty charakteryzują się dużą estetyką i czytelnością. Co ważne, nigdy nie wyceniam nieruchomości bez wizji lokalnej, opieram się na wnikliwych pomiarach inwentaryzacyjnych, operaty szacunkowe wzbogacone są odpowiednią dokumentacją fotograficzną, wnikliwą analizą rynku, oceną zużycia technicznego, jak również funkcjonalnością nieruchomości.

Do każdego zlecenia podchodzę bardzo poważnie, profesjonalnie i wykonuje je z należytą starannością i rzetelnością, zgodnie z zasadami etyki zawodowej.

Jestem członkiem Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych w Szczecinie (ZSRM), organizacji zawodowej rzeczoznawców majątkowych, które jest stowarzyszone w Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych (PFSRM). Nieustannie śledzę zmiany w polskim prawie, systematycznie podnoszę kwalifikacje, dzięki czemu jestem w stanie sprostać każdemu zleceniu. W każdym przypadku gwarantuje najwyższe standardy obsługi.

KONTAKT

Rafał Buda

Rzeczoznawca Majątkowy

e-mail: rafal.buda@immowert.pl

tel. kom. 600 076 898

 ul. Przyjaciół Żołnierza 84/1

71-670 Szczecin